Złuszczanie

ZABIEGI ZŁUSZCZAJĄCE

Peelingi chemiczne to zabiegi polegające na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Substancje te przenikają w głąb skóry i mają wpływ na przebudowę kolagenu i elastyny, które są czynnikami podporowymi w skórze. Tym samym seria peelingów wpływa na odnowę naskórka oraz skóry, a także działa odmładzająco likwidując oznaki starzenia się skóry, zmniejsza przebarwienia, drobne zmarszczki, rozszerzone pory, reguluje wydzielanie sebum i likwiduje drobne niedoskonałości.

Lightening peel

To głęboka kuracja odmładzająco-rozjaśniająca. W skład peelingu wchodzą pochodne witaminy A, aktywne składniki depigmentacyjne, antyoksydacyjne i przeciwstarzeniowe. Peeling działa na różnych poziomach skóry: na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej, na poziomie skóry właściwej zaś działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny.

Po zastosowaniu INNO-PEEL Lightening następuje:

Kwas migdałowy

Kwas migdałowy pobudza odnowę komórkową.Pozwala on na zniwelowanie przebarwień, wyrównanie kolorytu oraz tekstury skóry.Pobudza również syntezę kolagenu, dzięki czemu wzmacnia strukturę skóry, poprawia elastyczność i napięcie oraz spłyca drobne linie i zmarszczki. Dzięki właściwościom antybakteryjnym i seboregulującym jest wysoce skuteczny w leczeniu trądziku.

Azelaic 17% + Salicylic 20% Peel NOWOŚĆ!

Synergiczne połączenie kwasu azelainowego i kwasu salicylowego ma za zadanie rozluźnić połączenia między korneocytami, usunąć martwy naskórek oraz doprowadzić do kontrolowanego uszkodzenia naskórka. Działanie to doprowadza do odbudowy kolejnych warstw skóry, dzięki czemu możemy znacznie spłycić istniejące bruzdy, zmarszczki oraz blizny potrądzikowe; zniwelować przebarwienia i wyrównać koloryt skóry. Zabieg hamuje aktywność zarówno bakterii tlenowych jak i beztlenowych odpowiedzialnych za powstawanie trądziku oraz reguluje wydzielanie serum, przez co stanowi skuteczną terapię w leczeniu trądziku pospolitego oraz trądziku różowatego również w przypadku stanów zapalnych. Zalecana seria: 6 zabiegów w odstępach 2- tygodniowych.


Mikrodermabrazja

Mikrodermabrazja należy do zabiegów mechanicznego ścierania zewnętrznych warstw naskórka. Używa się do tego kryształków korundu bądź tarczy diamentowej. Mikrodermabrazja ma szerokie spektrum działania: odmładza skórę, redukuje zmarszczki i blizny, eliminuje przebarwienia, oczyszcza skórę, wspomaga leczenie trądziku.

Pielęgnacja twarzy - cennik