Zakres usług

Z myślą o zróżnicowanych potrzebach naszych Klientów przygotowalismy urozmaiconą ofertę oraz pakiety, które są w stanie zaspokoić pragnienia i wymagania wszystkich naszych Klientów.
 
Pomiar składu ciała
Pomiar ten dokonywany jest za pomocą elektronicznej wagi. Sam pomiar składu ciała trwa ok 30 sek., a wyniki podawane są z dużą dokładnością - 0,1 kg w odniesieniu do masy ciała oraz 0,1% w odniesieniu do zawartości tkanki tłuszczowej.
Dowiesz się o sobie jaką masz:

Wywiad
W wywiadzie zawarte jest:

 
Jadłospis 7 dni lub 14 dni
Program żywieniowy dostosowywany jest indywidualnie do potrzeb Klienta po przeprowadzonym pomiarze składu ciała i wywiadzie. Dietetyk pomaga w nauce dokonywania zakupów spożywczych, wybory odpowiednich produktów, rezygnacji z tych, które mają niekorzystny wpływ na zdrowie. W trakcie stosowania przygotowanej diety, Klient zawsze może zwrócić się o pomoc i wizytę kontrolną w celu dostosowania jadłospisu do jego preferencji czy zmian jakie mogą zajść: delegacje, wyjazdy zagraniczne. Wszystkie niedogodności i problemy związane z prowadzeniem i utrzymaniem diety jesteśmy w stanie rozwiązać.