Zabiegi antycellulitowe

ZABIEGI ANTYCELLULITOWE

Shiatsu
 
japoński rytuał wyszczupląjąco–odmładzający na ciało.Jest to egzotyczny zabieg oparty na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych połączony z fenomenem ludzkiego dotyku. Przynosi fizyczną i mentalną odnowę oraz uaktywnia wewnętrzne siły witalne. Kompleks LIPOREDUCTYL® szybko i skutecznie wspomaga procesy redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. Wąkrotka azjatycka pobudza metabolizm fibroblastów, stymulując je do syntezy kolagenu i elastyny. Pobudza także syntezę kwasu hialuronowego powodując wzrost gęstości i elastyczności skóry, oraz poprawę jej nawodnienia. Ekstrakty z wiśni, miłorzębu japońskiego i imbiru mają właściwości odmładzające – są bogatym źródłem witamin A i C, potasu, wapnia, magnezu, polifenoli i witamin z grupy B. Doskonale regenerują, wzmacniają i poprawiają witalność skóry zmęczonej. Olej ryżowy zawierający kwas linolowy, arachidowy, witaminę E, oryzanol i tokotrienol przywraca skórze jędrność i elastyczność, chroni przed wolnymi rodnikami, zapobiega przedwczesnemu starzeniu oraz pobudza metabolizm skórny.
To japoński rytuał wyszczupląjąco–odmładzający na ciało. Jest to egzotyczny zabieg oparty na wyselekcjonowanych składnikach aktywnych połączony z fenomenem ludzkiego dotyku. Przynosi fizyczną i mentalną odnowę oraz uaktywnia wewnętrzne siły witalne. Kompleks LIPOREDUCTYL® szybko i skutecznie wspomaga procesy redukujące tkankę tłuszczową i cellulit. Wąkrotka azjatycka pobudza metabolizm fibroblastów, stymulując je do syntezy kolagenu i elastyny. Pobudza także syntezę kwasu hialuronowego powodując wzrost gęstości i elastyczności skóry, oraz poprawę jej nawodnienia. Ekstrakty z wiśni, miłorzębu japońskiego i imbiru mają właściwości odmładzające – są bogatym źródłem witamin A i C, potasu, wapnia, magnezu, polifenoli i witamin z grupy B. Doskonale regenerują, wzmacniają i poprawiają witalność skóry zmęczonej. Olej ryżowy zawierający kwas linolowy, arachidowy, witaminę E, oryzanol i tokotrienol przywraca skórze jędrność i elastyczność, chroni przed wolnymi rodnikami, zapobiega przedwczesnemu starzeniu oraz pobudza metabolizm skórny.


Owocowy Raj
 

To zabieg na ciało z liczi i guaraną, dzięki którym daje niezwykłe odprężenie dla ciała i umysłu. Dzięki zastosowaniu witaminy C zatroszczysz się o ochronę przeciwrodnikową skóry oraz wzmocnienie ścian naczyń krwionośnych, stymulacje kolagenu i ujędrnianie. Rytuał obejmuje peeling całego ciała, nałożenie wyszczuplającej maski, masaż relaksacyjny oraz otulenie skóry aromatycznym masłem. Sprawdź koniecznie nowy zabieg Owocowy Raj i daj się porwać chwili relaksu i odprężenia.
 

zabiegi_kosmetyka2

Pielęgnacja ciała - cennik