Romantyczne ukojenie

Zabiegi proponujemy przeprowadzić w jednym pokoju dla dwojga, przy blasku świec, mocy wspaniałych zapachów i nastrojowej muzyce.

Dla nich

Masaż Lomi Lomi Nui. Jako masaż hawajski w łagodny sposób pobudza krążenie, uelastycznia zesztywniałe stawy, zmiękcza stwardniałe tkanki powodując ogólne odprężenie i zrelaksowanie. W bardzo łagodny sposób wpływa na psychikę ludzką dlatego podczas chronicznych dolegliwości dzięki masażowi można pozbyć się bólu, a systematyczne zabiegi przyczyniają się często do całkowitego powrotu do zdrowia. Dzięki temu powraca wewnętrzny spokój, optymizm, radość, chęć życia i działania.

Dla niej

Zabieg regenerujący PEVONIA z morskim DNA. Ten zabieg na twarz, szczególnie przeznaczony jest dla skóry zmęczonej, szarej, ziemistej z rozszerzonymi porami. Wygładza strukturę skóry, rozjaśnia cerę. Zabieg bogaty w kwas deoksyrybonukleinowy (DNA) i kwas hialuronowy, odżywia i poprawia elastyczność.

Dla niego

Głęboko oczyszczający PEVONIA. Zabieg ten polecany jest do cery mocno zanieczyszczonej. Dodatkowo mechaniczne usunięcie wszelkich zanieczyszczeń za pomocą mikrodermabrazji diamentowej lub manualnego oczyszczania, rozjaśni i odświeży skórę. Jest to pierwszy krok przygotowujący skórę do kolejnych zabiegów.

Poczęstunek: owoce i lampka wina

Czas trwania pakietu: 2 h

Lomi lomi: 200 zł x 2 = 400 zł

Regeneracja z DNA: 200 zł

Głęboko oczyszczający: 160 zł

 

Koszt pakietu SPA: 760 zł – 10% = 684 zł + owoce i lampka wina GRATIS.