Pielęgnacja dłoni

PIELĘGNACJA DŁONI


Manicure + malowanie
Manicure jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym, któremu poddawane są paznokcie u rąk. Stosują go kobiety pragnące mieć ładnie i zadbane paznokcie, wyrównane skórki i wypielęgnowane płytki paznokci. Jest to metoda na ładne pomalowane paznokcie. W ofercie posiadamy lakiery firmy: ORLY (najnowsza kolekcja Jesień 2012), China Glaze, OPI.

Manicure dla mężczyzn
Kobieta na pierwszym spotkaniu z mężczyzną zawsze patrzy na jego dłonie. Warto by były zadbane. Można w łatwy sposób podkreślić ich urodę poprzez odpowiedni manicure jak również zregenerować i nawilżyć za pomocą zabiegu z użyciem ciepłej parafiny. Ponieważ mężczyznom nie zdarza się często korzystanie z kremu do rąk, ten zabieg naprawi wszelkie wcześniejsze zaniedbania.
 
Manicure express
Zabieg kosmetyczny mający na celu nadanie kształtu paznokciom, zmatowienie i pomalowanie według życzenia.
 
Manicure bez malowania
Zabieg polega na nadaniu dłoniom efektu zadbanych rąk, za pomocą wycięcia skórek, spiłowaniu paznokcia i jego wypolerowaniu.
 
Manicure biologiczny
Pielęgnacja paznokcia bez wycinania skórek.
 
Manicure japoński
Zabieg manicure z wcieraniem w płytkę paznokcia substancji m.in. z kreatyną, witaminą A+E, pyłków pszczelich i krzemionki z Morza Japońskiego. Wcierane substancje nadają paznokciom naturalnie różowy połysk, wzmacniają je i odżywiają. Zabieg jest szczególnie dobry dla paznokci kruchych, łamliwych i podatnych na rozdwajanie się. Dla uzyskania trwałego efektu zalecane jest, aby go powtarzać co najmniej trzykrotnie w dwutygodniowych odstępach czasowych.
 
Manicure SPA
Oprócz manicure podstawowego zabieg ten został poszerzony o pielęgnację skóry. Peeling skórek i dłoni zapewni złuszczenie i wygładzenie skóry dłoni. Serum z maską parafinową nawilża i odżywia dłonie.
 
Manicure hybrydowy
Polega na wykonaniu manicure klasycznego lub biologicznego z malowaniem lakierami utwardzanymi marki Artistic, Gelish lub Shellac CND w lampie UV.
 
Paznokcie żelowe
To dziś jedna z najpopularniejszych form przedłużania paznokci dla osób prowadzących spokojny tryb życia i nie wykonujących pracy fizycznej. Metoda ta pozwala na przedłużenie paznokci tak, aby wyglądały naturalnie.
 
Uzupełnienie żelu
Odświeżenie paznokcia przy użyciu żelu tak, aby uzupełnić odrost łącznie z pomalowaniem na wybrany kolor.
 
Zdjęcie lakieru hybrydowego / żelu
Zdjęcie z paznokcia lakieru utwardzanego pod lampą UV za pomocą specjalnego preparatu, który nie niszczy płytki paznokcia.

Pielęgnacja dłoni i stóp - Cennik