Nawilżanie

ZABIEGI NAWILŻAJĄCE

Zabieg głęboko nawilżający

Zabieg przeznaczony dla skóry suchej, odwodnionej, o słabej elastyczności. Wiąże wodę w skórze zapewniając jej właściwe i długotrwałe nawilżenie. Rezultat: Twoja skóra jest nasycona wodą, zregenerowana, pełna świeżości i młodzieńczego blasku.

Ekskluzywny zabieg z kwasem hialuronowym CFC

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występująca w skórze. Jest podstawowym składnikiem skóry, który umożliwia utrzymywanie wody w tkankach. Wraz z wiekiem zmniejsza się ilość i jakość kwasu hialuronowego, co prowadzi do zwiotczenia skóry. Skóra robi się wysuszona, pojawiają się delikatne linie, a potem głębokie zmarszczki. Policzki i wargi tracą swoją objętość. Dzięki zastosowaniu kwasu hialuronowego który nawilża i nadaje objętości można zatrzymać czas, wygładzić zmarszczki, modelować wargi i poprawić kontur twarzy.

Zabieg intensywnie nawilża i regeneruje skórę, pomagając utrzymać strukturę podtrzymującą naskórek od wewnątrz. Daje skórze ukojenie, odbudowuje uszkodzoną warstwę hydrolipidową oraz zwiększa syntezę substancji wiążących wodę w naskórku. Przeznaczony dla każdego typu skóry, szczególnie do skóry odwodnionej i mało elastycznej.

Yonelle Hydrating Comfort

Zabieg intensywnie nawilżający dla skóry suchej i odwodnionej. Dla każdego rodzaju cery z dyskomfortem i objawami wysuszenia i zachwiania równowagi wodno-lipidowej np. na skutek niewłaściwej pielęgnacji czy innych czynników np. po opalaniu. Wskazany niezależnie od wieku czy pory roku dla uzyskania szybkiego i długotrwałego nawilżenia, poprawy elastyczności i kolorytu, nawet w przypadku ekstremalnego wysuszenia skóry wrażliwej. Profilaktycznie działa przeciwstarzeniowo i na pierwsze zmarszczki.Główne składniki aktywne zabiegu: czysty kwas hialuronowy, aminokwasy, witaminy.

Pielęgnacja twarzy - cennik