Luksus w SPA

Peeling Tropikalny mus solny. Mus tropikalny wzbogacony jest w skwalan oraz ekstrakty owoców tropikalnych. Nadaje on zabiegowi nie tylko właściwości aromaterapeutyczne, ale i usuwa nieczystości i toksyn w łagodny sposób złuszczając skórę. Mus przyspiesza proces dostarczania do skóry korzystnych dla zdrowia jonów ujemnych oraz regenerujących ekstraktów z owoców tropikalnych. Do wyboru dwa warianty zapachowe: mango – marakuja i papaja – ananas.

Masaż relaksacyjny całego ciała. Masaż pobudzający mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałujący na układ nerwowy. Likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Regenerujący PEVONIA z kolagenem. Zabieg regenerujący i wzmacniający. Intensywnie stymuluje skórę zapobiegając pojawieniu się zmarszczek. Dostarcza skórze składników odżywczych niezbędnych, aby spowolnić proces starzenia. Kolagen zmiękcza i wygładza istniejące zmarszczki oraz zapobiega wiotczeniu skóry.

Zabieg manicure i pedicure SPA. Manicure i pedicure SPA to ukierunkowany system pielęgnacji dłoni, stóp i paznokci na bazie substancji biologicznie aktywnych oraz niezwykłej sile aromaterapii, to odprężający i relaksujący zabieg. Zmiękcza i wygładza skórę dłoni i stóp oraz opóźnia starzenie skóry.

Poczęstunek: Owoce i lampka wina

Czas trwania pakietu: 5,5 h

Peeling Tropikalny mus solny: 150 zł

Masaż relaksacyjny: 150 zł

Regenerujący PEVONIA z kolagenem: 210 zł

Mani&pedi: 200 zł

Koszt pakietu SPA: 710 zł – 10% = 639 zł + owoce i lampka wina GRATIS